Otázka: Čo vznikne spojením Perfect Day a Wedding Avenue?

Odpoveď: Perfect Wedding – svadobná výstava trochu inak.

o nas image

Perfect Wedding je projekt, ktorý vznikol vďaka spolupráci svadobného blogu Perfect Day, prinášajúceho vám dávky inšpirácie na vašu svadbu už takmer tri roky a úžasného svadobného salónu Wedding Avenue, ktorý vám zas ponúka fantastické svadobné šaty značiek ako Rosa Clara, Milla Nova a Tarik Ediz.

Tento projekt vznikol po tom, ako sme sa zhodli, že svadobné výstavy, ktoré sa na Slovensku konajú, nie sú pre nás dostatočne inšpiratívne a jednoducho nás nelákajú, či už ako vystavovateľov alebo ako návštevníkov. A tak sme sa rozhodli vziať veci do vlastných rúk a pokúsiť sa zorganizovať svadobnú výstavu trochu inak.

Nebojte sa nejde o nič extrémne, žiadna výstava vo vysokej nadmorskej výške, alebo naopak pod hladinou mora (resp. Zlatých pieskov) sa nekoná:)Chceme prezentovať návštevníkom naozaj len a len to najlepšie, najzaujímavejšie, najkrajšie, najkvalitnejšie a najoriginálnejšie, čo momentálne Slovensko v oblasti svadobného priemyslu ponúka.

Veríme, že sa nám to spoločne s fantastickými dodávateľmi, ktorých sme mali na palube počas 1. a 2.  ročníka (a samozrejme aj nejakými novými, ktorých sme medzitým objavili) podarí v roku 2018 opäť.

Pozrite si zoznam tých, ktorých sme vám predstavili v tomto roku, galériu a najnovšie aktuality. Môžete nás takisto sledovať na FB ale aj Instagrame, aby vám neunikli žiadne info.

Ak ste dodávateľ a radi by ste sa prezentovali na našej výstave, neváhajte a kontaktujte nás emailom na info@perfectweddingvystava.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Tešíme sa na Vás,

Perfect Day a Wedding Avenue

– NOVINKY –

Ako to vyzeralo na 2.ročníku Perfect Wedding – svadobnej výstave trochu inak

Vitajte, priatelia! Už je to vyše týždňa od našej Perfect Wedding – svadobnej výstavy trochu inak a my sa stále

Už len pár dní…

… nám zostáva do 2. ročníka výstavy a preto, ak sme Vás doteraz stále nenalákali, skúste si pozrieť našu video

Katalóg vystavovateľov

Do výstavy nám zostáva už len pár dní a my by sme spoločne s vami radi nazreli do nášho pripravovaného katalógu

Koľko vystavovateľov stretnete?

Tak a je to tu. Po dnešnej návšteve hotela, kde sme (niekedy postojačky, niekedy kolenačky), s metrom v ruke poctivo