Otázka: Čo vznikne spojením Perfect Day a Wedding Avenue?

Odpoveď: Perfect Wedding – svadobná výstava trochu inak.

Perfect Wedding je projekt, ktorý vznikol vďaka spolupráci svadobného blogu Perfect Day, prinášajúceho vám dávky inšpirácie na vašu svadbu už takmer štyri roky a úžasného svadobného salónu Wedding Avenue, ktorý vám zas ponúka fantastické svadobné šaty značiek ako Rosa Clara, Milla Nova a Lorenzo Rossi.

Tento projekt vznikol po tom, ako sme sa zhodli, že svadobné výstavy, ktoré sa na Slovensku konajú, nie sú pre nás dostatočne inšpiratívne a jednoducho nás nelákajú, či už ako vystavovateľov alebo ako návštevníkov. A tak sme sa rozhodli vziať veci do vlastných rúk a pokúsiť sa zorganizovať svadobnú výstavu trochu inak.

Nebojte sa nejde o nič extrémne, žiadna výstava vo vysokej nadmorskej výške, alebo naopak pod hladinou mora (resp. Zlatých pieskov) sa nekoná:)Chceme prezentovať návštevníkom naozaj len a len to najlepšie, najzaujímavejšie, najkrajšie, najkvalitnejšie a najoriginálnejšie, čo momentálne Slovensko v oblasti svadobného priemyslu ponúka.

Veríme, že sa nám to spoločne s fantastickými dodávateľmi, ktorých sme mali na palube počas prvých troch ročníkov (a samozrejme aj nejakými novými, ktorých sme medzitým objavili) podarí v roku 2019 opäť.

Pozrite si zoznam tých, ktorých sme vám predstavili v tomto roku, galériu a najnovšie aktuality. Môžete nás takisto sledovať na FB ale aj Instagrame, aby vám neunikli žiadne info.

Ak ste dodávateľ a radi by ste sa prezentovali na našej výstave, neváhajte a kontaktujte nás emailom na info@perfectweddingvystava.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Tešíme sa na Vás,

Perfect Day a Wedding Avenue

– NOVINKY –

Ako to vyzeralo na 3.ročníku Perfect Wedding?

Áno áno, vieme. Ubehol už mesiac, odkedy ste nás mohli prísť pozrieť na našu perfektnú svadobnú výstavu a mrzí nás, že

Katalóg vystavovateľov 2018

Už sa len 1x vyspíme a máme tu deň, na ktorý mnohí z nás už dlho čakali. Deň najlepšej svadobnej výstavy. A keďže je to

Koľko vystavovateľov stretnete na 3. ročníku?

Po úspešnom 1. a 2. ročníku sme vám chceli predstaviť ešte viac vystavovateľov. Premýšlali sme dlho a silno nad tým,

Máme dátum 3. ročníka najlepšej svadobnej výstavy

A je to tu! Ani sme sa nenazdali, leto je za nami, jeseň sa hlási o slovo hlasne a jasne a pre nás to znamená jediné.