Koľko vystavovateľov stretnete na 3. ročníku?

Po úspešnom 1. a 2. ročníku sme vám chceli predstaviť ešte viac vystavovateľov. Premýšlali sme dlho a silno nad tým, ako čo najlepšie využiť priestory hotela Grand River Park tak, aby sa nám doň zmestilo čo najviac vystavovateľov a pritom sme zachovali aj určitý komfort. Je nám potešením vám oznámiť, že v tom máme jasno.

Že v čom máme jasno? No predsa vo finálnom počte vystavovateľov, ktorí sa nám počas 3. ročníka zmestia do priestorov:) Tak ako aj minulý rok, tak aj tento, vyberali sme pre vás len tých najlepších z najlepších a je pre nás priam neuveriteľné sa s vami podeliť o ten finálny počet.

Takže tam ta da dááááá….. Je pre nás veľkým potešením vám oznámiť, že na Perfect Wedding 2018 sa nestretnete s 30, 40 ani 50, ale s 56 (slovom päťdesiatimišiestimi) najlepšími dodávateľmi v svadobnom odvetví. 

Máme zastúpenú takmer všetky odvetvia, ktoré potrebujete na svadbu osloviť, či už je to lokalita, šaty, fotograf, torta, pozvánky alebo dekorácie, agentúra, kvety, prípadne nápoje, vizáž, obrúčky a ďalšie, takže veríme, že si každý jeden návštevník nájde aspoň jedného dodávateľa na svoju svadbu. Bude to TOP! Preto sa prosím uistite, že si dátum 13. 1. 2018 poznačíte už teraz do kaledára, veľkým červeným a ideálne si už hneď teraz kúpite aj lístky priamo tu u nás na webe. Už teraz sa na vás tešíme.

Na záver by sme sa chceli poďakovať všetkým týmto päťdesiatimšiestim dodávateľom, ktorí v nás veria a vybrali si spomedzi všetkých výstav práve tú našu. Sme veľmi rady, že ste v tom s nami. Bez vás by Perfect Wedding – svadobná výstava trocha inak, neexistovala. A preto ĎAKUJEME!

Krásny zvyšok dňa všetkým a nezabudnite nás sledovať na Facebooku alebo Instagrame:)

PW 2018 -1026

 

|Zdieľať na Facebooku|Pridať na Pinterest|Poslať emailom