Koľko vystavovateľov stretnete?

Tak a je to tu. Po dnešnej návšteve hotela, kde sme (niekedy postojačky, niekedy kolenačky), s metrom v ruke poctivo premeriavali každý jeden kúsok, kútik, zádverie, plochy, ktorú budeme mať k dispozícii, je nám potešením vám oznámiť, že v tom máme jasno.

Že v čom máme jasno? No predsa vo finálnom počte vystavovateľov, ktorí sa nám počas 2. ročníka zmestia do priestorov:) Pri plánovaní 1. ročníka sme sa držali pri zemi. Predsalen dve veľké svadobné výstavy v Bratislave už boli organizované a to dlhé roky. Neboli sme si isté, akú šancu na úspech má ďalšia nová výstava. Rozhodli sme sa to však risknúť, ale pritom začať s menším počtom naozaj kvalitných vystavovateľov.

Po 1. ročníku a následnom prieskume spokojnosti však bolo jasné, že výstava má svoje miesto na trhu, ale aj to, že chcete vidieť viac. A keďže je pre nás dôležité, aby naši návštevníci boli spokojní, tento rok sme sa rozhodli prenajať viac priestoru v Grand Hotel River Park a tým pádom umožniť viacerým vystavovateľom sa u nás prezentovať.

Tak ako aj minulý rok, tak aj tento, vyberali sme pre vás len tých najlepších z najlepších a je pre nás priam neuveriteľné sa s vami podeliť o ten finálny počet.

Takže tam ta da dááááá….. Je pre nás veľkým potešením vám oznámiť, že na Perfect Wedding 2017 sa nestretnete s 35, 40 ani 45, ale s 50 (slovom päťdesiatimi) najlepšími dodávateľmi v svadobnom odvetví. 

Máme zastúpenú takmer každú položku, ktorú potrebujete na svadbu zorganizovať, či už je to lokalita, šaty, fotograf, torta, pozvánky alebo dekorácie, agentúra, kvety, prípadne nápoje, vizáž, obrúčky a ďalšie. Bude to naozaj veľkolepé. Preto sa prosím uistite, že si dátum 14. 1. 2017 poznačíte už teraz do kaledára, veľkým červeným a ideálne si už hneď teraz kúpite aj lístky priamo tu u nás na webe. Už teraz sa na vás tešíme.

Na záver by sme sa chceli poďakovať všetkým týmto päťdesiatim dodávateľom, ktorí v nás veria a vybrali si spomedzi všetkých výstav práve tú našu. Sme veľmi rady, že ste v tom s nami. Bez vás by Perfect Wedding – svadobná výstava trocha inak, neexistovala. A preto ĎAKUJEME!

Krásny zvyšok dňa všetkým a nezabudnite nás sledovať na Facebooku alebo Instagrame:)

tomas-natalia-1462

Photo: Soňa, Inspired By Love

Styling: Wedday

|Zdieľať na Facebooku|Pridať na Pinterest|Poslať emailom