Máme dátum 3. ročníka najlepšej svadobnej výstavy

A je to tu! Ani sme sa nenazdali, leto je za nami, jeseň sa hlási o slovo hlasne a jasne a pre nás to znamená jediné. Že začíname naplno organizovať a pripravovať pre vás ďalší ročník tej najlepšej svadobnej výstavy. Počas najbližších týždňov vám postupne budeme prinášať kopec informácií o novinkách, ktoré vás tento rok čakajú a samozrejme aj o vystavovateľoch, ktorých budete môcť stretnúť.

Dnes vám však naservírujeme zatiaľ ten najdôležitejší údaj a to dátum a miesto konania (už!) 3. ročníka Perfect Wedding – svadobnej výstavy trochu inak, aby ste si ho mohli veľkými tučnými písmenami poznačiť do kalendárov a diárov a plánovali všetky vaše januárové udalosti už len okolo tohto dátumu.

Takže tramtadadááááááá dámy a páni, 3. ročník našej výstavy sa uskutoční 13. januára 2018 a to opäť v priestoroch Grand Hotel River Park v Bratislave.

My sa na vás už teraz nesmierne tešíme a ideme pokračovať v činorodej práci, aby ste sa čím skôr dozvedeli všetky info. Nezabudnite sledovať aj náš Facebook a Instagram, aby vám naozaj nič neušlo.

Krásny deň:)

Ivan & Janka-1285

|Zdieľať na Facebooku|Pridať na Pinterest|Poslať emailom