Perfect Day je svadobný blog, ktorý je na svete už takmer štyri roky. Jeho primárnym cieľom je inšpirovať slovenské nevesty a ženíchov k tomu, aby sa nebáli byť originálni a ísť proti prúdu pri plánovaní svojej svadby. Zároveň si ale uvedomujeme, že k tomu, aby ľudia dokázali mať originálnu svadbu, potrebujú rovnako originálnych a odvážnych dodávateľov. Perfect Day poskytuje priestor, kde sa takéto páry môžu virtuálne zoznámiť s takýmito dodávateľmi, ich prácou a službami. Zároveň je to miesto, kde s nadšením vítame dodávateľov, ktorí ponúkajú niečo nové, originálne a skvelé a tieto produkty a služby im s veľkou radosťou pomáhame predstavovať verejnosti.

Veríme, že spoločnými silami dokážeme pretvoriť to, ako dnes vyzerá svadobný priemysel a bez problémov sa priblížiť štandardom iných krajín. Pretože nie vždy je to len o peniazoch. Častokrát je to hlavne o túžbe chcieť. Chcieť niečo inak, chcieť niečo dokázať, chcieť niečo zmeniť. Vieme, že sa to dá, pretože to dennodenne vidíme na úžasných slovenských svadbách, ktoré vznikli hlavne vďaka tej vyššie uvedenej hviezdnej kombinácii.

Dúfame, že vytvorením konceptu výstavy Perfect Wedding sa nám podarí pretvoriť tento virtuálny svet, ktorý sme vytvorili a v ktorom žijeme na niečo ešte lepšie. Na reálny svet, v ktorom sa viete stretnúť s vaším ideálnym klientom, resp. vysnívaným dodávateľom zoči-voči a dokážete sa jeden do druhého navzájom zaľúbiť na prvý pohľad. Samozrejme, len z čisto profesionálneho hľadiska. Toho pravého/tú pravú ste už predsa našli, a práve preto čítate tieto riadky:)

Pri dosahovaní tohto cieľa máme po boku silného partnera vo forme fantastického svadobného salónu, ktorým nie je nikto iný ako:

Wedding Avenue je fantastický svadobný salón, ktorý na Slovensku, konkrétne v Bratislave a v Trenčíne, uľahčuje nevestám život už 8 rokov. V salóne nájdete značky svetového mena ako Rosa Clara, Milla Nova a Lorenzo Rossi. Hlavnou črtou salónu Wedding Avenue je, že sa v ňom nachádzajú nádherné šaty z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré sú však až na výnimky spracované skôr v jednoduchších minimalistických líniách.

Pre majiteľku Veroniku je najväčším zadosťučinením spokojnosť jej neviest. Keď číta emaily od šťastných zákazníčiek, uvedomuje si, že jej práca ju neskutočne napĺňa a že ju naprosto zbožňuje. Veď predsa len, čo môže byť lepšie ako pomáhať plniť svadobné sny nevestám? A aj keď sa síce osobne nezúčastní svadobného dňa, rozhodne sa so svojou milou povahou, skvelým vkusom a osemročnými skúsenosťami stáva jeho dôležitou súčasťou.

A tak sa stala spoluorganizátorkou Perfect Wedding. Aby sme si spoločne mohli splniť sen a spraviť svadobnú výstavu inak:)Vďaka tomu, že je súčasťou slovenského svadobného priemyslu už 8 rokov, má kopec užitočných znalostí a skúseností najmä z oblasti slovenských svadobných výstav, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby sme to naozaj urobili inak.

Wedding Avenue je obľúbeným destináciou originálnych neviest, o čom svedčí aj to, že 1.10.2017 pribudla nová pobočka vo Viedni, z čoho má samozrejme nielen Veronika, ale aj my z Perfect Day a určite aj kopec nastávajúcich nevestičiek obrovskú radosť. Veronika Perfect Wedding nielen spoluorganizuje, ale na nej aj vystavuje, tak sa pri jej stánku určite zastavte a presvedčte sa o tom, čo sme o nej napísali vyššie na vlastné oči a kožu:)